House of Europe запрошує студентів

👫🧚‍♀️House of Europe запрошує проактивних студентів приєднатися до Active Citizens Camp, щоб зустріти молодих лідерів з усієї України та навчитися згуртовувати людей навколо корисних проєктів.

🦸Завдяки участі в проєкті ви усвідомите свою мотивацію займатися змінотворенням, навчитеся вести ефективний діалог та планувати сталі соціальні ініціативи, зрозумієте, як стати лідером та втілювати соціальні інновації. А нові знання одразу ж застосуєте на практиці — розробите проєкт разом з іншими учасниками.

🍁Дедлайн – 24 листопада

🤓Запрошуємо студентів, які:

• беруть активну участь у житті свого навчального закладу;
• мають досвід втілення соціальних ініціатив;
• повнолітні

🎒Що ви отримаєте?

• Табір онлайн Active Citizens Camp, що пройде з 29 листопада по 15 грудня по будніх днях з 15:00 до 18:00.
• Можливість прокачати навички, необхідні для втілення ініціатив, які змінять вашу спільноту на краще.
• Можливість отримати 15 000 гривень на соціальний проєкт, який ви реалізуєте разом з іншими учасниками табору. Щоб ви подолали усі виклики, ментори будуть поруч.
• Натхненні приклади та спілкування з менеджерами успішних соціальних проєктів.
• Контакти серед 40 молодіжних лідерів з різних областей України з якими ви можете планувати спільні проєкти.
• Сертифікат про участь у таборі, який підсилить резюме.

✍️Як подати заявку?

• Заповніть коротку форму на онлайн-платформі
• В заявці вкажіть ваш досвід втілення соціальних ініціатив та мотивацію змінювати громаду на краще.

🎓Більше про програму – https://bit.ly/3wvYDhD

🇬🇧Програмою керує British Council Ukraine.