До Міжнародного дня числа Пі та Міжнародного дня математики

До Міжнародного дня числа Пі та Міжнародного дня математики наш факультет разом з партнерами підготував багато активностей.
Детальніше:👇

🗓 Коли?  13 березня 2023 року
📎 Де? На факультеті математики, інформатики та фізики, центральний корпус УДУ імені Михайла Драгоманова, м.Київ, вул. Пирогова, 9 або онлайн.
📎 Для кого? Для учнів 5-11 класів, студентів, вчителів та всіх небайдужих до математики.

🔖Які заходи плануються?
  • 15:30 -  Наукові пікніки «Science is Fun», де ти зможеш поспостерігати за дослідами з фізики, математики, хімії та біології, а також узяти в них участь. Реєструйся!
  • 16:00  - «Математичний аукціон» — гра для учнів 8–11 класів, під час якої можна буде позмагатися в розв’язуванні задач із математики та заробити призи. Реєстрація — за посиланням
  • 16:00коротка лекція «Математика та ігри. Вчимось вигравати» з онлайн трансляцією. Аби відвідати, реєструйся за посиланням.
📌 Також відбудеться пізнавальний онлайн-квест «Навколо числа Пі» для учнів 5–11 класів і студентів. Аби долучитися, реєструйся на подію за посиланням