Звітна наукова конференція викладачів, аспірантів та докторантів 2017 р.

Деталі

17 травня 2017 року на Фізико-математичному факультеті було розпочато роботу Звітної наукової конференції викладачів, аспірантів та докторантів "Єдність навчання і наукових досліджень - головний принцип університету"

за підсумками наукових досліджень викладачів, аспірантів та докторантів НПУ імені М.П. Драгоманова у 2016 році. Її проведення є доброю традицією для підведення підсумків щодо стану, тенденцій та перспектив розвитку наукової діяльності факультету загалом та кафедр зокрема.

        Відкрив пленарне засідання Фізико-математичного факультету декан доктор фізико-математичних наук, професор Працьовитий Микола Вікторович.

DSCN2999

       У своїй доповіді Микола Вікторович представив результати наукової роботи факультету у 2016 р. і подякував викладачам за плідну наукову діяльність та високо оцінив успіхи наших вчених, звернувши особливу увагу на кількісні показники по захисту дисертацій аспірантами, викладачами факультету, публікацій у наукових журналах (зокрема, у журналах,що входять до наукометричних баз даних SCOPUS, Web of Scince), високий рівень організації проведених на факультеті наукових заходів (конференцій різного рівня, наукових семінарів), здобутки студентів у науковій роботі та ін.

З доповідями виступили:

1) старший викладач кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь кандидат фізико-маематичних наук Слуцький Олександр Васильович (тема доповіді: "Про пакувальну довірчість деяких систем пакувань")

DSCN3008

2) асистент кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь Гарко Ірина Ігорівна (тема доповіді: "Фрактальна довірчість сімейств надциліндричних множин F-розкладів та їх застосування")

DSCN3014

3) заступник декана з  наукової та науково-методичної роботи доцент кафедри вищої математики Требенко Оксана Олександрівна (тема доповіді: "Офіційний веб-сайт Фізико-математичного факультету як засіб підтримки наукової роботи викладача").

DSCN3026

DSCN3001

DSCN3009

DSCN3011

DSCN3024

   

Всього відвідувань

7073640

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ