З Днем вчителя

🍁Перша неділя жовтня.... заклади освіти наповнені святковим настроєм та щирими вітаннями. Сьогодні - День працівника освіти!

Шановні викладачі та студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова! Вітаємо Вас з професійним святом та, користуючись нагодою, хочемо нагадати, який непростий шлях Ви для себе обрали.😉

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість!

Завдання вчителя не просто вкласти в голови своїх учнів аксіоми стереометрії або теорему Піфагора, а й навчитися розуміти світ і мати власну думку. Саме служителі цієї професії багато в чому створюють дух покоління шляхом щеплення своїх ідеалів молоді.

Так нехай же у Вас вийде створити утопічне суспільство без агресії, ненависті і заздрості, з Днем вчителя Вас! ❤️😇