Пленарне факультетське засідання

Доброго ранку! Нагадуємо, що сьогодні відбудеться Пленарне факультетське засідання Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів "Освіта та наука - 2022". Запрошуємо всіх учасників секційних засідань і наукових керівників, а також всіх, хто має бажання долучитись до обговорення кращих відібраних кафедрами доповідей.

🕰 Коли? 13 травня 2022 року, 12:30
🌀 Zoom-лінк: у Програмі за посиланням (https://drive.google.com/file/d/1SzyFeQU8cG1YiaVGRVr60EBM-laRHWIk/view?usp=sharing)

У Програмі Пленарного засідання на факультеті сьогодні заплановано наступні доповіді:
✅ Шпитюк Дарина Сергіївна «Арифметичні суми множин канторівського типу», науковий керівник: д. ф.-м. н., проф. Працьовитий М. В.
✅ Кулик Назарій Вадимович «Автоматизована система розпізнавання обличчя у навчальних закладах», науковий керівник: д. ф.-м. н., проф. Малежик М.П.
✅ Касьян Марія Анатоліївна «Особливості використання навчального відеоконтенту в умовах дистанційного навчання»; науковий керівник: канд. пед. н., доц. Твердохліб І.А.
✅ Паталаха Віола Всеволодівна «Фрактальні властивості спектрів та мір, породжених випадковими величинами з незалежними символами арифметичних розкладів Кантора», науковий керівник: д. ф.-м. н., проф. Торбін Г. М.
✅ Корнієнко Аліна Сергіївна «Техніки тест-дизайну для верифікації програмного забезпечення», науковий керівник: д. пед. н., доц. Франчук В.М.
✅ Кривов’яз Владислав Олександрович “Програма для експрес перевірки на плагіат фрагментів наукових робіт студентів”, науковий керівник: канд. пед.н. Галицький О.В
✅ Шклярська Валерія Юріївна Звітна доповідь голови НТСА ФМІФ за період квітень 2021 р. - травень 2022 р.

До зустрічі!