✨На виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 та листа Міністерства освіти і науки України № 1/2524-22 від 15.02.22 у п’ятницю 18 лютого 2022 року о 9.30 в НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться заняття «Урок медіаграмотності та як не стати жертвою маніпуляцій в умовах інформаційної війни».

✨Ми живемо у час потужного інформаційного потоку. 📺📻🖥️ І щодня стикаємося з різною інформацією, різного роду і якості повідомленнями. Тому важливо усвідомлено підходити й аналізувати отриману з різних джерел інформацію, знати яку небезпеку❗️❗️❗️вона несе та як її уникнути.

✨Про все це та багато іншого розкажуть наші спікери – Тетяна Мелещенко, заступник декана з наукової роботи, професор кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти історико-філософського факультету, та Тамара Бакка, доцент кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти історико-філософського факультету.

✨Запрошуємо долучитися всіх охочих!

✨Трансляція за покликанням👇