День відкритих дверей!

☝️🗓️У суботу 6 квітня 2024 р. на факультеті математики, інформатики та фізики пройшов День відкритих дверей! Захід налічував більше 30 майбутніх абітурієнтів та близько 20 співробітників факультету.
🎓Гостям було запропоновано розглянути перелік всіх можливих освітніх програм як бакалаврських, так і магістерських, аспірантських , на які буде здійснюватися набір у 2024 р.
❗️Також, кожен гарант зміг розповісти всі переваги своєї освітньої програми та, навіть, продемонструвати роботу наших студентів.
✔️Голова Студентського парламенту Софія Сергієнко поділилася враженнями від студентського життя.

Наша зустріч була продуктивною і теплою. Дякуємо всім, хто долучився і бажаємо зробити правильний вибір!))

📸 Більше фото